Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu

2 posters

Ići dole

Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu Empty Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu

Počalji  Bane 2008-01-02, 16:40

Ajde komentarisite !
Bane
Bane
Admin

Broj poruka : 16
Godina : 37
Datum upisa : 03.03.2007

http://banemrki.110mb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu Empty Re: Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu

Počalji  milana 2008-01-02, 18:35

Stvarno cool svidja mi se mada mora da priznam da imas par gramatichkih gresaka:DDDD

milana
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu Empty Re: Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu

Počalji  shishkic 2008-01-02, 18:41

finko finko....Very Happy
kao legija da je pisao:D:D:
hehe
legija fenser:D

shishkic
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu Empty Re: Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu

Počalji  LeGiJa_85_Vr 2008-01-02, 18:52

Miko carice nema veze bwe ja sam pocetnik Razz A ti joma mozes samo da pozelis srecu sutra neko ce morati da pojede sneg sa sportskog centra Basketball Basketball Basketball ne brini nema mnogo malo je padao ovih dana lol! lol! lol!
LeGiJa_85_Vr
LeGiJa_85_Vr

Broj poruka : 11
Datum upisa : 06.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu Empty Re: Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu

Počalji  BokiBane 2008-01-07, 21:55

Kao i u svakoj tvojoj pesmi, tako i u ovoj, nista se ne rimuje, gluposti teske, pamet u dubokom minusu, jedino je dobro sto si hteo ljudima da cestitas Novu godinu. Smile

p.s. Zajebi vise sa pisanjem, NIJE TO ZA TEBE! Smile

BokiBane
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu Empty Re: Komentari na LeGiJiNu NoVoGoDiŠnjU ČeStItKu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu